Powrotna Polisa

Witamy na naszej fabryką online oferują wszelkiego rodzaju najnowszych produktów i są dostarczane głównie przez Ekspresowej usługa. Upewnij się imię i nazwisko odbiorcy, adres dostawy i numer telefonu poprawne, w przeciwnym razie nie są odpowiedzialni za utracone przesyłki.
Anuluj Polityka Order
    
Jeśli chcesz anulować zamówienie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta po zamówieniu w ciągu 6 godzin, zanim produkt (ów) wysyłają out. Tak mi przykro, że mogę anulować zamówienie, gdy pakiet jest po drodze. Dziękujemy za zrozumieć. Jeśli upierasz się anulować zamówienie, należy przestrzegać naszych zasad zwrotu.
powrotna polisa
    
Jeśli chcesz zwrócić przedmiot (y), prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w ciągu trzech dni po ich otrzymaniu. Proszę podać imię i nazwisko oraz adres e-mail zamów kiedy kontaktując się z naszym działem obsługi klienta. Wszystkie powrotne rzeczy muszą zachować swój pierwotny stan, w większości nie są uszkodzone, zmienione lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. I trzeba zapłacić opłatę zarybiania opłata wysyłki i opłaty manipulacyjnej.
Policy Exchange
    
Proszę o kontakt ze swoim nazwiskiem i elektroniczną zamówienia, gdy chcesz zamienić inny rozmiar lub kolor w ciągu trzech dni. Jeśli chcesz wymienić inne style, trzeba zapłacić cenę spread. Również należy skontaktować się z naszym działem obsługi cusomer, pomogą one produkty wymiany you.All, musi zachować swój pierwotny stan, a nie są uszkodzone, zmienione lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Trzeba płacić opłat składowych, Wysyłający opłatę i opłaty, jak również.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa przystało, upewnij się, aby zachować informacje o zamówieniu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami.